Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zakres działalności naszej firmy.

 

PPUH “PLASTJAN” Dzielski Piotr & Weisbrót Jan działa na terenie całego kraju od 1 kwietnia 1997 roku i zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Firma cechuje się stałym wzrostem produkcji, czego wynikiem jest zwiększająca się również ilość zatrudnianych osób. Obecnie zatrudniamy ponad 60 osób.Podstawową działalnością firmy jest produkcja wieszaków odzieżowych do konfekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, oraz produkcja guzików i innych dodatków krawieckich. Wykonujemy również produkcję zleconą na formach własnych i powierzonych.

 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy. Produkcja wieszaków odbywa się za pomocą niemieckich wtryskarek marki DEMAG, austriackich ENGEL i włoskich NEGRI BOSSI.

 

Wieszaki odzieżowe z naszego zakładu znajdują nabywców nie tylko na terenie całej Polski, ale również w krajach Europy Zachodniej. Naszymi odbiorcami są producenci odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej oraz hurtownie pasmanteryjne.

 

Produkujemy wieszaki w kilkudziesięciu rodzajach i kilkudziesięciu kombinacjach w dwóch podstawowych kolorach białym i czarnym lub w kolorze wybranym przez Klienta. Na zamówienie odbiorcy wykonujemy logo firmowe.

 

Wykonujemy również detale na indywidualne zamówienie odbiorcy na formach powierzonych lub wykonanych przez naszą firmę.

 

Towar dowozimy na miejsce własnym transportem. Oferta cenowa naszych wyrobów jest atrakcyjna. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od wielkości zamówienia i formy płatności.

 

W roku 2016 wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2008 w celu lepszej obsługi oraz kontroli jakości produkcji. Rok 2016 przyniósł również nagrodę od Pulsu Biznesu – Gazele Biznesu, za dynamiczny wzrost obrotów firmy w roku 2015.
W roku 2017 ponownie otrzymaliśmy tą prestiżową nagrodę – Gazelę Biznesu.

 

Mamy nadzieję, iż wyżej przedstawiona oferta pozwoliła Państwu bliżej zapoznać się z zakresem działalności naszej firmy.

 


Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 

This post is also available in: enEnglish (angielski)